If U Need It,Come N Check It

Szkoła6Katowice

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2007-12-19 17:10:30

xxxUNDERTAKERxxx

REST IN PEACE

1971780
Skąd: Silent Hill
Zarejestrowany: 2007-12-19
Posty: 94
Punktów :   

Ideał

Mój Ideał : hmm...Ciemna blondynka (WTF ?!),ładne,małe kocie oczka najlepiej zielone,mały nos,pełne usta,włosy długie i najlepiej kręcone u dołu,długie piękne nogi,ładna figura,biust dosyć duży i wyrzeźbiony tyłeczek.Jeśli chodzi o charakter,inteligentna,zabawna,spostrzegawcza,wyrozumiała,kochająca,
oddana.   << mój post skopiowany z http://www.psxzone.opalnet.pl/silenthill/forum/


"In My Restless Dreams,I See That Town
Silent Hill,You Promised That U Will Take Me The Re Someday
But You Never Did...Well,I'm Alone There Now,Waiting For You
In Our Special Place"
http://www.voodooguild.com/wp-contentuploads/2006/07/silent_bild.jpg

Offline

 

#2 2007-12-19 20:20:10

Lord Jebała Cię Wieś

Moderator

10360418
Skąd: z zadupia!!
Zarejestrowany: 2007-12-19
Posty: 127
Punktów :   

Re: Ideał

raczje brunetka,oczy obojetne,ok mojego wzrostu,moze byc mniejsza i większa,nie moze być szarą myszką,musi lubić się śmiać,wygłupiać i śmiesznie podchodzić do zycia,nie może być kozarą,uważać sie za ideał(bo nie ma ideałów),musi mnie akceptować takim jakim jestem,szanowac mnie i moich bliskic,a najważniejsze KOCHAC MNIE!!!
co do ciała:
Fajne Nogi:D
zgrabna pupcia:D
ładny biust:D

Offline

 

#3 2007-12-19 22:43:03

Djarum

Podrywacz-Amator

Zarejestrowany: 2007-12-19
Posty: 9
Punktów :   

Re: Ideał

No to zaczynamy: Brunetka, ewetualnie blondynka ale to z braku lepszego towaru w pobliżu, ładny tyłek, tak biust 75C odpowiedni Nie za duży nie za mały, ładne oczy (kolor nie gra roli), aby potrafiła się bawić, powinna być "duszą towarzystwa", może palić (nikt nie jest idealny, nieprawdaż?) i pić ;] Żartobliwa, z poczuciem humoru... Jak narazie na taką nie natrafiłem bo to by było kur** zbyt piękne!

Offline

 

#4 2007-12-21 16:25:37

Lord Jebała Cię Wieś

Moderator

10360418
Skąd: z zadupia!!
Zarejestrowany: 2007-12-19
Posty: 127
Punktów :   

Re: Ideał

inni panowie nie mają swoich ideałow kobiet? byle jaka im przypadnie taką biorą??

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.menofwar.pun.pl www.wlzaoczni.pun.pl www.priv-serwer.pun.pl www.ftstory.pun.pl www.generally.pun.pl